Solárne štúdio Miss Design je miestom, kde si môžete vychutnať nekonečné leto. Vďaka 15-ročným skúsenostiam s prevádzkovaním solárnych zariadení.
Solária sú riadené digitálnym ovládaním, ktorý stráži čas výmeny trubíc a takisto vedie štatistiku minút, ktoré strávite v soláriu. Vďaka tomuto bude každé Vaše opaľovanie u nás zdravé a bezpečné.
UV žiarenie má pozitívny dopad na ľudský organizmus. Nakoľko je zdrojom tepla a svetla, umožňuje premenu neaktívnej formy vitamínu D na aktívnu.
Opaľovanie v soláriu má veľa výhod po celý rok, však nemožno to preháňať. Pôsobí proti jarnej únave, vytvára vlastnú kožnú ochranu proti žiareniu a pripraví  pokožku na letnú dovolenku pri mori, ale aj na horách. Solárium nahrádza slnečné lúče v chladnom lete. Na jeseň nám zasa predlžuje leto, požičia zdravý  a letný vzhľad a dodáva zdravie na zimu. Počas zimných mesiacov, keď je menej denného svetla nás dobije lepšou náladou a príjemne prehreje organizmus . Opálenie v soláriu nie je nič iné ako vlastná ochrana pleti proti slnečnému žiareniu.
Opaľovanie v soláriu má vynikajúce  výsledky pri liečbe tzv. sezónnych depresií, kedy nahrádza nedostatok slnečného svetla a po dlhej zime výrazne osvieži organizmus. Rozumné opaľovanie zvyšuje účinok viacerých rehabilitačných procedúr.  Pri terapii kožných chorôb sa odporúčajú pravidelné kúry , najmä proti akné, ekzémom, lupienke a plesňovým ochoreniach, spojených s depigmentáciou, teda bielymi škvrnami na pokožke. Solárne opaľovanie prináša úľavu aj pri reumatických chorobách kĺbov a chorôb z prechladnutia.

Luxura X7 Sli High Intensive
Horizontálny opaľovací pristroj
Luxura X7 spája štýlový vzhľad a dokonalú kvalitu v technike. Genialita tohto modelu spočíva v tom že je kompaktný, ale napriek tomu ponuka pohodlný priestor na opaľovanie s úžasnými výsledkami. Použité trubice: 18ks 180W trubíc, 24ks 160W trubíc a 4ks tvárových výbojok. Samozrejmosťou sú nastaviteľné opaľovače tváre, nastavenie ventilátora tela a tváre každé jednotlivo, reproduktory a vodná hmla.

Luxura V6 48XL High Intensive
Vertikálny opaľovací pristroj
V krásne krištáľovo bielej farbe. Krásny dizajn obsahuje ľahko otvárateľné dvojité dvere. Ďalším zaujímavým prvkom je vnútorný ovládací panel s dotykovým ovládaním, ľahko použiteľný na navifáciu v osobných nastavenia opaľovania. Značnou výhodou pre vyšších zákazníkov sú dvojmetrové trubice. Použité trubice: 48ks 180W trubíc. Funkcia Xsens, ktorá šíri príjemnú vôňu a Qsens s 2 tryskami zyvšuje celkovú pohodu, tým, že rozprašuje osviežujúcu hmlu a audiosystém so štúdiovým kanálom, reproduktormi a pripojením MP3 pre individuálny zvuk.

Luxura V5 42XL High Intensive
Vertikálny opaľovací pristroj
Obsahuje ľahko otvárateľné dvojité dvere. Použité trubice: 42ks 180W trubíc. Solárium je vybavené funkciou Xsens, ktorá šíri príjemnú vôňu a reproduktormi so štúdiovým kanálom.


Použité trubice:
COSMEDICO 10K100 PLUS
Trubice do solária vyvíjajú maximálnu opaľovaciu silu aj v soláriách spĺňajúcich normu 0,3W/m2. Vďaka ich špeciálnemu zloženiu – novej fosforovej zmesi a optimalizovanému reflektoru, poskytujú okamžité, fascinujúce zlatohnedé opálenie.


VIBRAČNÁ DOSKA V SOLÁRIU
Vibračná doska má vplyv pre odbúranie nadváhy, celulitídy, alebo posilnenie svalovej hmoty. Hlavnou výhodou vibračnej dosky pre solária je významne lepšie opálenie v oblasti dolných končatín, zvýšenie priechodnosti lymfatického systému, ktorý zaisťuje odvod škodlivých látok z tela alebo zvýšenie koordinácie tela.
Funguje na princípe vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, čím dochádza k ich intenzívnemu precvičovaniu. Stačí 10 minút 3x týždenne státia s mierne pokrčenými kolenami a výsledky sa okamžite dostavia.
Vibračnú dosku je možné použiť aj bez solária.
More info:


KONTAKT:

● Tel: 00421 905 518 815
● Email: petra@missdesign.sk
● Otváracia doba:
Pondelok-piatok: 07:00-11:00 13:00-18:00
Sobota-nedeľa: zatvorené
ADRESA:

(
mapa)
Vajanského 2374/ 78A
900 01 Modra
Slovensko
SOCIÁLNE SIETE

Instagram
Facebook