Manikúra s gellakom

Je to jedinečný systém úpravy prírodných nechtov, ktorý nechet spevní, vyživí a nepoškodzuje jeho povrchovú vrstvu. Pri tejto aplikácií nie je nutné nechty predtým zbrusovať ako pri klasických gélových nechtoch. Má prírodný základ, vydrží na nechtoch bez olupovania 2-3 týždne a jeho následné odstraňovanie je jednoduché bez zbrusovania, takže nechty sú aj potom zdravé. Gél-lak je pružný a zároveň pevný. Ideálna voľba, ak túžite po dokonale upravených a nepoškodených nechtoch.Podmienky rezervácie termínov
Na objednaný termín, prosím, príďte včas. V prípade, že nemôžete prísť do nášho salónu včas, zavolajte nám a uveďte dĺžku meškania. Pri meškaní 10 minút Vám budú služby poskytnuté v súlade s individuálnym dojednaním. Pri meškaní 15 a viac minút a bez kontaktovania, môže byť Vaša rezervácia zrušená a môžeme Vás odmietnuť obslúžiť z časových dôvodov. Pokiaľ chcete stornovať či presunúť termín, urobte tak, prosím, čo najskôr ako sa zmeny dozviete. Najneskôr však 24 hodín pred Vaším termínom, a to odoslaním SMS správy alebo telefonicky nás kontaktujte. Pokiaľ tak neurobíte, pri najbližšej návšteve Vám bude naúčtovaná položka vo výške 15€. Ide o poplatok spojený s nákladmi na zmenu Vami obsadeného avšak nevyčerpaného termínu. Potvrdením objednávky súhlasíte s Podmienkami rezervácie termínov v našom salóne. Tešíme sa na Vašu návštevu.
POZNÁMKA:
Vážení klienti, toto opatrenie robíme hlavne pre Vás, aby sme Vás mohli obslúžiť k Vašej spokojnosti v čo najkratšom čase. Zároveň si tak spoločne vytvárame priestor pre urgentné objednávky. V prípade, ak jeden klient zruší termín vopred, druhý klient môže dostať okamžitý termín. Veríme, že tento systém bude prospešný pre Vás aj pre nás.
More info:


KONTAKT:

● Tel: 00421 905 518 815
● Email: petra@missdesign.sk
● Otváracia doba:
Pondelok-piatok: 07:00-11:00 13:00-18:00
Sobota-nedeľa: zatvorené
ADRESA:

(
mapa)
Vajanského 2374/ 78A
900 01 Modra
Slovensko
SOCIÁLNE SIETE

Instagram
Facebook